Для новобудов

Вітаємо колеги,

Наша діяльність має певні спільності. У нас висока відповідальність і за помилки приходиться платити своєю репутацією. Тому ми постійно інвестуємо в навчання працівників та модернізацію.

Чим можемо бути корисні:

Виготовлення та монтаж каркасу балкону
Ми усвідомлюємо вимоги до надійності та точності цієї конструкції. Проводимо чіткі заміри. Враховуємо покриття. Зварювальні роботи завжди під контролем інженера. Якісний монтаж гарантуємо. Ми ніколи не навязуємо лишні декорації та дорожчий діаметр для збільшення ціни.

Сходові клітки (марші)
Значно вигідніше цю опцію делегувати підряднику. Ми беремо на себе весь комплекс робіт: закупку металу, креслення, виготовлення, доставку, монтаж, фарбування. У нас завжди буде рівно, тому що монтаж проводять спеціалісти.

Останній поверх.
Красивий балкон з художніми кованими елементами візуально здорожчує вартість нерухомості Підкреслює статус власника квартири та імідж компанії забудовника. Красиво виглядає в рекламних матеріалах; часто такі фотографії виставляють в соцмережах. Обєктивно тут більше «понту», але Ви отримаєте безплатну рекламу та «вау»-ефект.

Прибудинкова територія.
Це перше, що бачить потенційний покупець. Симпатичні лавочки, ковані смітники, декоративні елементи – створюють приємне враження для сімейних людей. Метал асоціюється з надійністю, безпекою. Цим Ви «закриваєте» головний сумнів та тривогу клієнта. Збільшується арсенал маркетингових ходів. Легше вийти на вищий ціновий сегмент.

За 11 років на ринку
ми зрозуміли головне: довіра – а не долар, основна валюта.